| Startuj z nami | Dodaj do ulubionych | Księga gości | Forum dyskusyjne | Chat | Newsletter | Powiadom znajomego | Poczta | Facebook |
Polski English Deutsch
Wybrzeże Słowińskie Herb Słupska Stolp Straßenbahnen Słupsk Tramwaj Stolp Straßenbahnen Słupskie Tramwaje Słupskie Tramwaje
- | - Szlak Słupskich Tramwajów | Historia Słupskich Tramwajów | Schemat Komunikacji Tramwajowej | Galeria Tramwajów - | -
- | - Słupski Tramwaj Turystyczny | Serwisy o tramwajach | Historia MZK Słupsk | MZK Słupsk Dzisiaj | Muzeum Autobusów - | -
- | - Multimedia | Informacja turystyczna | Baza noclegowa | Rozkład jazdy autobusów | Plan miasta Słupska | Księgarnie | Publikacje - | -

Słupskie Tramwaje Słupskie Tramwaje / Media o Słupskich Tramwajach / Akademia Pomorska promuje się w słupskim tramwaju

Słupsk, 23.06.2010 r.

Niedawno informowaliśmy, że tramwaj znajdujący się przy ulicy Nowobramskiej w Słupsku niebawem zamieni się w punkt informacyjny o Akademii Pomorskiej. Uczelnia już się tam promuje.

Centrum Informacji Turystycznej ogłosiło zimą konkurs na zagospodarowanie terenu przy tramwaju. Na pomysł zagospodarowania pojazdu wpadli pracownicy Akademii Pomorskiej w Słupsku. W porozumieniu z miastem tramwaj został zajęty przez AP i stworzono w nim informację o uczelni.

- W tramwaju można dowiedzieć się wszystkiego na temat akademii. Z chęcią pomożemy dobrać odpowiedni kierunek. Można też wziąć odpowiednie ulotki informacyjne - mówi pani Magdalena, pracownica informacji AP. - Wiele osób już zagląda do tramwaju, ale głównie żeby dowiedzieć się, co się w nim znajduje. Myślę jednak, że niebawem zjawi się wielu absolwentów szkół średnich, którzy planują studiować na Akademii Pomorskiej.

Autor: Marcin Markowski. Źródło: Głos Pomorza

Gry, tapety, aplikacje, polifonia i... wszystko na komórkę kliknij tutaj>>>

Web Informer Button